2017. november 20. hétfő
Nap: Jolán.
Köszöntő
 Polgármesteri köszöntő _________________________________

      Szeretettel köszöntöm Önt valamennyi harkai polgár nevében és köszönöm, hogy érdeklődésével megtisztelte községünket és lakóit.Honlapunkon megismerheti településünk érdekes, izgalmas történetét, információt kaphat jelenéről,a látnivalókról, rendezvényeinkről, ünnepeinkről, mindennapi gondjainkról. A Kisalföld nyugati részén, az Alpok nyúlványai mentén, Ausztria közvetlen szomszédságában található ez a kivételes fekvésű, gyönyörű panorámával rendelkező, természeti értékekben gazdag település. Tisztelettel meghívom Önt, látogasson el hozzánk s ha megtekintette ezt a gyönyörű vidéket és szinvonalas szálláshelyeinken kipihente magát, Harkától már csak percekre található a hűség városa Sopron, a Fertő-tó, a Fertő-Hanság Nemzeti Park és Burgenland középső része.

A következő kattintással kérem fogadja szeretettel településünk rövid, képes bemutatkozását: ahol véget érnek a hegyek...

                     Baráti üdvözlettel: Szabó Károly polgármester

 

Óvodafejlesztés Harka településen

 

 Harkai játszótér és faluközponti pihenőpark

 

 

   
TIOP-1.1.1-07/1-2008-0878
 
A harka.hu honlap a harkai CBA ÉLELMISZER üzlet támogatásával jött létre. Készítették: Nagy Csongor és Mikó András